AGENT DE PAZA

SMART MEDIA PROJECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cea mai mare companie specializata in recrutarea de agenti vanzari, agenti comerciali, agenti coordonatori reprezentare, agenti asigurare, agenti de paza, agenti de ticketing, agenti turism extern si agenti turism intern din Romania, lanseaza pe piata cea mai mare OFERTA de locuri de munca.

Va rugam sa transmiteti cv-urile dumneavoastra pentru unul din posturile prezentate in oferta companiei.
Cea mai rapida angajare.

CERINTE

- minim 18 ani;
- nimim liceul;
- persoana orientata spre o cariera dinamica;
- persoana energica;
- persoana cu foarte bune abilitati de relationare;
- persoana sociabila;
- persoana responsabila;
- persoana proactiva;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de promovare;

- Venituri corelate cu realizarile;

- Training de specialitate;