AGENT DE PAZA

S.C 3C Business &Concept Solutions S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea pazei obiectivului;
Supravegherea generala a obiectivului;
Coordonarea accesului in obiectiv;
Interventie in caz de incidente;
Cunoasterea locurilor si punctelor vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii unitatilor pazite;

CERINTE

Experienta anterioara in domeniu;
Vigilenta si capacitatea de a retine detalii semnificative;
Seriozitate, constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;
Capacitate de a evita, aplana si rezolva conflictele aparute pe timpul executarii serviciului;
Rezistenta la stres si efort fizic (capacitate de a sta in pozitie ortostatica);
Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca legale, salariu lunar garantat;
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist si competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management