AGENT DE MARKETING

KEYGROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei, prezentarea si promovarea serviciilor companiei; Prezentarea beneficiilor conceptului "marca inregistrata"; Dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti in portofoliu, precum si identificarea potentialilor clienti; Negocierea conditiilor de colaborare, respectand procedurile companiei; Dezvoltarea companiei prin realizarea obiectivelor de acoperire clienti;
Beneficiile acestui job: flexibilitate, sistem de comision plus bonusuri atractive in functie de performanta iar pentru cei interesati traininguri de specialitate.

CERINTE

Persoana sociabila, dinamica, hotarata, dornica sa cunoasca noi persoane si domenii de activitate;
www.keygroup.ro

BENEFICII OFERITE

- comision de succes;
- bonusuri de volum;
- posibilitati de avansare si de dezvoltare in functia de Director de Marketing zonal;

KEYGROUP este o echipa dinamica, specializata in consultanta de afaceri;