Agent de vanzari

Acceda

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Compania angajatoare este unicul distribuitor in Romania al unor echipamente si produse profesionale de curatenie de marca britanica. Produsele sunt de o calitate net superioara fata de alte produse existente pe piata sau sunt fara concurenta pe piata din Romania.

DESCRIERE POST:
- prezentarea, ofertarea marcilor companiei pentru atingerea obiectivelor de vanzari

Va rugam sa trimiteti CV la adresa de e-mail office@acceda.ro.

CERINTE

- experienta in vanzari - de preferat in domenii in care fostii clienti ar putea achizitiona si echipamente de curatenie
- permis de conducere
- minim studii medii
- persoana activa, dinamica, energica, cu o buna capacitate de comunicare, cu o buna capacitate de relationare

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix
- comision din vanzari
- masina de serviciu
- telefon de serviciu
- un mediu placut, cooperant, flexibil, care valorizeaza oamenii si ideile cu potential

DESCRIEREA FIRMEI

firma de plasare de personal casnic

www.acceda.ro