AGENT DE CURATENIE

HGC FACILITY MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam agenti curatenie pentru spatii comerciale si birouri,program 8 ore zi / noapte.

CERINTE

Seriozitate, atentie la detalii ,rapiditatea in executarea sarcinilor trasate.

BENEFICII OFERITE

Salariul incepe de la 1000 lei.
Relatii la 0760498288.

In cei aproape 10 ani de cand activam pe piata de servicii de intretinere a cladirilor, am cautat in permanenta sa implementam solutii avantajoase, luand in calcul atat necesitatile clientilor nostri, cat si impactul pe care acestea le pot avea asupra mediului in care ne desfasuram activitatea.

Suntem o companie dinamica, ce vine in intampinarea nevoilor tehnice si logistice ale proprietarilor si ocupantilor de cladiri. Managementul proactiv si administrarea eficienta a serviciilor, coroborate cu sprijinul unor parteneri si furnizori prompti, competenti, sunt fundamentele pe care HGC Facility Services isi consolideaza succesul operatiunilor si increderea clientilor.