Agent de Asigurari / Inspector Asigurari

POSTA ROMANA BROKER DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Identifica oportunitatile de vanzare
Responsabil de realizarea planului de vanzari comunicat
Cunoaste serviciile si produsele pe care le ofera
Realizeaza contacte cu clientii potentiali si lucreaza pe portofoliul deja existent

CERINTE

Candidatul ideal:

Diploma IMA - conditie obligatorie
Experienta in domeniul asigurarilor constituie avantaj
Proactiv
Abilitati excelente de comunicare
Orientare spre rezultate
Atitudine deschisa si prietenoasa fata de clienti
Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Oferim locatie cu trafic ridicat in sediul oficiilor postale, birou/corner desk, laptop+imprimanta+conexiune internet, platforma emitere, comisioane atractive si suport marketing.

SC Posta Romana Broker de Asigurare SRL este filiala a Companiei Nationale Posta Romana S.A. si a fost infiintata la 05.12.2013.