Agent contractare

Hidroizolatii Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Negocieri cu clientii actuali si viitori ai companiei, program flexibil, 90% munca de teren.
Monitorizeaza piata din zona sa de acoperire.
Consultanta, aplicatii specifice pentru generare de oportunitati.
Prospectare piata , intalniri cu clienti, negociere oferta, semnare contracte.
Angajatii beneficiaza de informare si instruire permanenta.

CERINTE

Persoana dinamica, sociabila si motivata
Abilitati de negociere, comunicare.
Experienta in vanzari constituie avantaj
Spirit de echipa cu atingerea obiectivelor individuale.
Forta de munca si rezistenta la stres.
Capacitate de valorificare a oportunitatilor de vanzare

BENEFICII OFERITE

Comision substantial din contracte.
Telefon
Masina
Laptop

HIDROIZOLATII-GROUP cu o experienta in domeniul constructiilor de 5 ani ofera clientilor sai urmatoarele servicii de constructii:

* hidroizolatii profesionale la constructii civile si industriale
* termo-hidroizolatii
* termoizolatii