Agent Comercial Wrigley

Laro Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea comenzilor si incasarea soldurilor aferente
Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti

CERINTE

Domiciliu stabil in Bucuresti
Permis cat. B minim 1 an
Experienta in domeniu constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv
Autoturism
Tichete de masa; telefon mobil
Posibilitatea dezvoltarii carierei in domeniul vanzarilor

Laro este un grup de firme de distributie care are ca arie de acoperire Bucuresti, precum si judetele Prahova, Dambovita, Buzau, Ialomita, Calarasi, Constanta, Tulcea, Vrancea, Giurgiu, urmarind deservirea clientilor sai, prin servicii de distributie la cel mai inalt nivel. Utilizam cunostintele si resursele in cadrul firmei noastre pentru a optimiza calitatea serviciilor noastre. Suntem dedicati cresterii performantelor noastre care sa conduca la atingerea obiectivelor propuse pe termen scurt si lung. In cadrul grupului isi desfasoara activitatea doua firme: + LARO IMPEX 2001 + LARO DISTRIBUTION