Agent Comercial - Produse Petrochimice

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata interna si externa pentru vanzarea produselor din nomenclatorul firmei;
- Prezinta oferte, negociaza, incheie contracte comerciale si asigura derularea lor, cu respectarea stricta a disciplinei contractuale;
- Urmareste livrarea conform clauzelor contractuale, intocmeste documentele aferente pe faze de derulare;
- Raspunde de incasarea la scadenta a contravalorii marfurilor livrate.

CERINTE

- Studii obligatorii superioare, de preferinta in specialitatea marketing-vanzari;
- Experienta in domeniul comercial de minim 2 ani;
- Foarte bune cunostinte de limba engleza;
- Cunoastere legislatiei comerciale si a reglementarilor conexe activitatii de comert;
- Abilitati de utilizare a computerului;
- Spirit organizatoric, adaptabilitate si dinamism;
- Reale si excelente abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru atragator.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.
Nr. operator date cu caracter personal: 6065