Agent Comercial prestatie serviciu unica

K-System Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu avem produse de vinzare nici pe loc, nici ulterior. Firma noastra personalizeaza prin matuire siglele, logo-urile firmelor ( si nu numai ) pe pahare din sticla sau cristal, pe vaze, oglinzi, masute, geamuri, usi din sticla. Mai mult, suntem singura firma din Romania care poate matui modelele dorite pe vitrine sau geamuri la domiciliul clientului, fara demontare. Paharele din hoteluri, cele ale consiliilor de administratie ale marilor corporatii, cele ce vor fi oferite ca si cadouri de sarbatori si cele din cluburi sau cafenele asteapta sa treaca prin atelierele noastre pentru personalizare.Vizitati www.matuire.ro

CERINTE

Persoana dinamica, descurcareata, amabila, careia sa ii placa sa contacteze direct clientii. Ambitia este necesara pentru a-si depasi limitele in atingerea cistigurilor care pot fi limitate numai de lipsa acestei caracteristici. Independenta ii va fi rasplatita printr-o totala libertate de miscare iar flexibiltatea il va face sa acceada spre zona de management.Nu exista target impus sau program obligatoriu.Oferta este valabila NUMAI pentru Bucuresti.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de prestari servicii publicitare si design interior