AGENT COMERCIAL PIESE DE SCHIMB

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in cadrul Departamentului de Service si are ca principale responsabilitati incheierea si gestionarea contractelor de furnizare piese de schimb si urmarirea vanzarilor de piese prin magazinele proprii.

CERINTE

- Studii Superioare Tehnice (de preferat Facultatea de Instalatii sau Energetica);
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
- Dinamism, interes pentru deplasari;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel).

BENEFICII OFERITE

- Autoturism de serviciu;
- Telefon mobil;
- Training si oportunitati de dezvoltare a carierei.

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1 000 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.