AGENT COMERCIAL PIESE DE SCHIMB

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Postul este in cadrul Departamentului de Service si are ca principale responsabilitati incheierea si gestionarea contractelor de furnizare piese de schimb si urmarirea vanzarilor de piese prin magazinele proprii.

CERINTE

- Studii Superioare Tehnice (de preferat Facultatea de Instalatii sau Energetica)
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- Dinamism, interes pentru deplasari
- Cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

- Autoturism de serviciu
- Telefon mobil
- Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1 000 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.