Agent comercial

SC EROL TEKNIK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vinde,identifica si valorifica potentialul de piata
-calatoreste cand si unde este nevoie ( aprox.80% din timp)
-consolideaza clientii existenti si creste numarul acestora
-urmareste derularea ofertelor si comenzilor catre clientii mari
-preia comenzile de la clienti si incaseaza facturile restante
-suport general de marketing si tehnic pentru clienti
-realizeaza oferte,centralizatoare si tot ce este necesar activitatii sau cerute de management
-urmareste concurenta si strange informatii de pe piata
-informeaza managerul privitor la diferente cantitative/calitative
-participa la inventare
-intocmeste raport lunar de activitate/plan pt urmatoarea luna
-colaboreaza cu toate celelate departamente din firma

CERINTE

- experienta in vanzari minim 2 ani
- permis de conducere categ.B
- abilitati de comunicare,negociere,orientare si lucru in echipa
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- aspect fizic ingrijit si placut

BENEFICII OFERITE

-diurna,cazare platita in timpul deplasarilor
-telefon mobil
-masina pentru deplasari
alte bonusuri care se stabilesc la interviul final

.Suntem o companie nationala care se ocupa cu producerea si comercializarea perdelelor si a sistemelor de prindere a perdelelor.Cei interesati sunt rugati sa trimita CV-urile pe adresa: adem.verep@lores.ro