Agent Comercial

M A T R A. Int. S R L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele companiei.
Mentine si dezvolta relatiile de parteneriat cu clientii companiei.
Identifica noi oportunitati/piata (FMCG).
Preia comenzile de la clienti.
Realizeaza obiectivele din planul de vanzari.
Realizeaza targhetul de vanzari.
Raporteaza zilnic/lunar despre indeplinirea obiectivelor.

CERINTE

Experienta solida in domeniul FMCG.
Raspunde de atingerea target-ului de vanzari pe zona.
Urmarirea si incasare contravalorii facturilor de la clienti conform termenelor stabilite.
Urmareaste realizarea obiectivelor companiei.
Monitorizeaza piata bunurilor de larg consum.
Monitorizeaza concurenta.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision, masina, telefon, curs de pregatire profesionala si alte beneficii.

Matra Int. S.R.L. - marketing & distribution - infiintata in anul 1990.
Adresa: Parc Industrial A1, dupa Carrefour Militari Import si distributie produse de larg consum:

~ Conserve: ISKA, KUHNE - Germania
~ Cereale: KELLOGG\'S - Germania
~ Branza: LA VACHE QUI RIT si KIRI - Franta
~ Dietetice: SCHNEEKOPPE - Germania
~ Vitamine: HUXOL - Germania
~ Biscuiti: ALLATINI - Grecia
~ Conserve: CODY, MAMA NATURA, EXTRA

Misiunea noastra este de a comercializa sortimente de calitate care sa asigure satisfacerea nevoilor consumatorului.

Bogatia noastra sunt oamenii, ideile si buna reputatie castigata in timp.

Ne-am impus atingerea unor standarde tot mai ridicate deoarece vrem ca prin munca noastra sa fim cei mai buni in domeniu si sa fim vesnic in competitie
Daca doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie de comert si distributie,
daca ai initiativa,
daca esti o fire responsabila si orientata catre calitate si autodepasire;
atunci opteaza pentru un post in compania noastra!