Agent Comercial

SC RAVENSDALE SRL - WWW.STELEA.RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- siguranta lucului de munca;
- posibilitatea de a opta asupra domeniului specific
de activitate in fucnctie de dorintele si posibilitatile
proprii;
- sistem de salarizare care reflecta seriozitatea si
avantajele
- bonusuri in functie de criteriile de performanta a
firmei

CERINTE

-Ambitia de a acumula experienta si de a promova;
-Flexibilitate, dinamism si dispozitie la munca;
-Spirit de echipa;
-Deschidere catre nou si catre oameni;
-Abilitatea de a invata si aplica metode de
intermediere a unui produs- cunostinte operare PC
- atentie distributiva
- abillitati de comunicare

Compania noastra isi propune sa obtina cele mai eficiente solutii pentru clienti, deoarece succesul clientilor este si succesul nostru.
Dorim sa impartasim fascinatia pentru ceea ce ne rezerva viitorul si in acelasi timp sa atragem atentia utilizatorului proiectand aceasta viziune in munca noastra de zi cu zi pentru a obtine experiente web inovative.