Agent comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promoveaza imaginea companiei;
-Dezvolta, mentine si extinde reteaua de clienti din zona de lucru printr-o acoperire eficienta a zonei si vizitarea cu o frecventa corespunzatoare a clientilor;
-Incheie contracte cu clientii din zona de lucru;
-Realizeaza planurile de vanzari, incasari si urmareste soldurile existente la clienti in conformitate cu politica companiei;
-Urmarirea emiterea facturilor si intrarea in posesie de catre client
-Indeplinirea obiectivele de vanzari (lunare si anuale) stabilite pentru fiecare produs din oferta
-Urmarirea lunar rezultatele pentru fiecare produs/linie de produse si contract
-Completez rapoartele de activitate zilnice

CERINTE

- Cunostinte operare PC (Microsoft Office)
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism, rezistenta la stres
- permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- venituri atractive in functie de rezultatele obtinute
- comision din vanzari
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare
- masina de servici, telefon