AGENT COMERCIAL

JIM-TOMIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Initiativa pentru gasirea de noi clienti
- Asigurarea service-ului necesar magazinelor din zona sa.
- Participarea la actiuni de reclama facuta de firma in stransa colabarare cu directorii de zona.
- Realizarea limitelor de vanzari stabilite de conducerea firmei.

CERINTE

- studii medii
- domiciliul stabil in Bucuresti
- permis de conducere categoria B
- posesor de autoturism si telefon mobil
- bune abilitati de comunicare, negociere, feeling comercial

BENEFICII OFERITE

Se ofera bonusuri in functie de performante

Societatea TOMIL a luat fiinta in anul 1991, sediul firmei fiind în orasul VYSOKE MYTO , CEHIA.
Inca de la inceput, activitatea firmei s-a desfasurat in domeniul comertului cu produse de uz casnic si de drogherie. În anul 1994, dupa achizi¿ionarea echipamentelor de produc¿ie, incepe productia propriilor produse de drogherie. Cifra de afaceri a firmei are o crestere exploziva, ajungand in anul 1996 sa fie de 6 ori mai mare. Acest trend este mentinut prin colaborarea cu parteneri puternici din domeniul comertului si prin largirea continua a gamei de produse, care în momentul de fata acopera o gama larga in domeniul drogheriei si al cosmeticii. În acelasi timp, firma mai produce diferite marci private pentru mari firme din domeniul comertului.
Produsele noastre sunt înregistrate ca marci si se adreseaza unei largi palete de consumatori.
Preocuparea noastra este cresterea continua a calitatii, largirea si inovatia sortimentului pentru cresterea continua a pozitiei pe piata.
Societatea TOMIL are mai multe puncte de distributie în tarica: Romania, Slovacia, Ungaria, Polonia si Rusia, unde asigura un sistem solid de vanzare si distributie.
În Romania, punctul de distributie s-a deschis în anul 1996 sub denumirea de JIM-TOMIL.
Actualmente, JIM-TOMIL vinde pe întreg teritoriul Romaniei, printre clieniii importanti putand fi enumerati: CARREFOUR, CORA, SELGROS, PROFI, BILLA.