AGENT COMERCIAL

MKwave Vision Star

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti din domeniul de activitate repartizat, asigurand schimbul informational;
Prezinta ofertele si produsele speciale tuturor clientilor alocati;
Contacteaza si viziteaza potentialii clienti;
Promoveaza oferta MKwave ;
Incheie contracte de vanzare cumparare cu clientii alocati;
Promoveaza imaginea MKwave pe piata;
Participa direct la dezvoltarea politicii de vanzare Mkwave;

CERINTE

- Experienta in domeniu vanzarilor ¿ minim 1 an;
- Cunostinte operare PC;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism;
- Optional carnet auto categoria B si disponibilitate de deplasare; (de preferinta masina proprie)
- Optional portofoliu de clienti propriu.

BENEFICII OFERITE

Vor fi luate in considerare, in mod nepreferential, toate candidaturile care aplica pentru aceasta pozitie.
Oferta de angajare va fi adresata candidatilor care intrunesc in cea mai mare masura cerintele mentionate in prezentul anunt si va cuprinde:
a) initial plata la proiect, urmand ca in functie de rezultate sa stabilim de comun acord un pachet salarial atractiv ;
b) bonusuri periodice in functie de performanta;
c) instruire profesionala continua;

Alte beneficii:
e) sansa unei cariere reale in domeniul vanzarilor;
f) un colectiv tanar si dinamic;
g) o cultura organizationala puternica.

Compania MKwave Vison Star dezvolta si implementeaza campanii de promovare sau strategii de marketing, se implica in vanzarea directa a serviciilor sau produselor oferite de clientii care nu au un departament comercial sau un call-center propriu, concepe si realizeaza materiale pentru promovarea indentitatii organizationale atat in mediul real cat si in cel virtual: arhitehtura si design web-site-uri, logo-uri, materiale de prezentare, plachete, bannere etc. In plus, compania ofera consultanta in oricare din aceste domenii.