AGENT COMERCIAL

SC Euro 07 Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ promovarea tuturor categoriilor de produse comercializate de companie (piese auto)
¿ realizarea planului de vanzari pe zona alocata;
¿ intretinerea relatiei cu clientii, oferind informatii/actualizari despre produse;
¿ identificarea de noi clienti ;
¿ definirea cererii de consum

CERINTE

- experienta in vanzari min.1 an in domeniul pieselor auto;
- experienta in domeniul pieselor de motor pentru autoturisme si microbuze;
- cunoasterea temeinica a procesului de vinzare-cumparare si de distributie;
- orientare spre obtinerea de rezultate ;
- persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva ;
- abilitati de comunicare si negociere ;
- cunoasterea pietei locale ;
- permis conducere (B).

BENEFICII OFERITE

¿ salariu motivant, bonus trimestrial in functie de rezultate;
¿ oportunitatea lucrului intr-o companie multinationala, in cadrul unui colectiv tanar si dinamic;
¿ oportunitati de dezvoltare profesionala.

Euro 07 este o companie internationala cu o experienta de 12 ani in importul direct si distributia en gross si en detail de componente auto.