Agent Comercial

TOTAL TOOLS SERVICE PRODIMPRX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv desfasurare
- prospectare (gasirea de noi potentiali cumparatori )de piata foarte amanuntita in vederea distribuirii produselor comercializate.
- Prezentare de oferta si catalog la societati de profil sau cele care ar putea folosi aceste produse.
- onorarea comenzilor la clientii gasiti de dumneavoastra in urma prospectarii .

CERINTE

- sa fiti cunoscator al domeniului de activitate al societatii
- prezenta agreabila
-bun vorbitor ¿ limba romana
- posesor autoturizm (proprietate personala)

BENEFICII OFERITE

Program lucru 8 ore
Luni ¿ vineri ¿ 9.00 / 17.00
Sambata - duminica - liber
Carte de munca
Salariu negociabil + comision
Telefon mobil
Benzina

Societate specializata in distributia de unelte,scule si accesorii
ERBA - AUSTRIA
Societatea distribuie scule ,unelte si accesorii de casa si profesionale, pentru: service auto, vulcanizari, ateliere electrice,ceasornicarii lacatuserie,confectii metalice,mobila,tamplari lemn ,metalice si termopane.sanitare,electronica,accesorii de taiere lemn,metal,ceramica,piatra,abrazive,ascutitorii.
Livreaza o gama larga de :surubelnite,clesti,truse (chei fixe,combinate si tubulare),ciocane ,cuttere,dalti(tamplarie si metalice),fierastraie(lemn si metal),freze,corpuri de filetat si rectificat,menghini(ateliere metalice si tamplarii),sublere,rulete,nivele cu bula,burghie beton,discuri taiat( lemn,metal si polizat),cuti plastic de depozitat articole marunte,truse scule( metalice si plactic,organizatoare articole marunte),lampi si buteli gaz,echipament protectie(manusi ,ochelari,masti,etc)perii sarma (circulare si de mana) polizoare electrice,suporti prindere polizoare unghiulare,pistoale pneumatice de gaurit si insurubat,pistoale de vopsit cu accesorii, role de marimi cu sarcini de greutate diferite(directoare ,fixe,mobile),polizoare electrice ¿puteri diferite,etc.
CATEGORII DE LUCRU
Set surubelnite -electricice,magnetice,ceasornicarie,etc.-tensiuni de lucru ridicate
Clesti -patenti,sficuri,reglabili,rotunzi,plati,cuie,forta.-strangeri,taieri,mecanic fina.
Seturi chei -fixe,combinate,inelare-lucru util mediu si inalta forta de strangere.
Seturi de gradinarit
Truse scule ¿instalator,tubulare dimensiuni diferite-in cuti de plastic sau tabla.
Ciocan-maner lemn,fibra sticla,cauociuc,lemn.
Cutere cu rezerva lame.si set rezerve lama separat
Fierastraie -marimi si modele diferite.-lemn,pomi.
Cablu desfundat conducte-lungimi si dimensiuni de standarde.
Menghini -de banc rotative si fixe, tamplarie ¿prindere maxima utila.
Rulete-banda metalica si fibra- uzuale si pentru teren.
Sublere-manuale si digitale.
Cuti plastic articole marunte-dimensiuni diferite.-pozitionare si stivuire.
Arzatoare-simple si cu furtun.- pentru lucrul cu butelii de unica folosinta.
Butelii gaz butan-190g ¿ unica folosinta.
Manusi protectie-PVC.LATEX,bbc contra taieturii,universale,petrolier.
Pistol suflat aer-simplu si cu manometru. Standard pentru pneuri auto.
Garnituri furtun-6/9 mm,10m+cuplaj rapid.- oprire flux de aer la racordare.
Perii sarma ¿rotative pentru masini si de mana ¿3/4 randuri
Pistol de vopsit ¿cana sus ,cana jos+accesorii
Dispozitiv taiat faianta
ROTI-FIXE ,MOBILE CU FRANA CU PLACA SAU CU SURUB SIMPLE SAU DUBLE PENTRU MOBILA,CAUNE SI MASE GRELE.
40 mm - 30Kg / roata
50 mm - 30kg / roata
60 mm - 35kg / roata
85 mm - 60kg / roata
100 mm - 80kg / roata
125 mm ¿ 110kg / roata
160 mm ¿ 140kg / roata
DISCURI DE TAIAT METAL,PIATRA
115 x 1x 22,2 metal
125 x 1x 22,2 metal
115 x 3x 22,2 metal,piatra
230 x 3x 22,2 metal,piatra
DISCURI DIAMANTATE -PLACI CERAMICE SI MATERIALE DE CONSTRUCTII
110 x 22,2 placi ceramice
115 x 22,2 materiale constructii
230 x 22,2 materiale constructii
ARTICOLE AUTO-MOTO-VELO-SPORT
Pompa umflat cu manometru
Pompa bicicleta telescopica
Trusa multiscule bicicleta
Cricuri hidraulice
2t, 3t, 5t, 8t, 12t.

CONDITII DE COLABORARE
PENTRU BUCURESTI
Plata:OP/CEC/CASH - la livrare sau termen plata conform contract
Livrare la beneficiar
Conform contractului stabilit intre parti
PENTRU PROVINCIE
Livrare - CARGUS - plata la destinatie
RABATURI IN FUNCTIE DE CANTITATE

OFERTA DE PRET SI CATALOG LA CERERE