Agent Comercial

SC Myra Max Marketing srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele clientilor companiei sau produselor companiei angajatoare catre beneficiari
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente (avize, facturi etc)
- asigura constant o raportare catre seful departamentului sau angajator privind evaluarea stocului de produse
- negociaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate buna pe rafturi
- coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- monitorizeaza activitatea concurentei la nivelul de distributie a produselor in regim de en gros
- mentine in permanenta o buna relatie cu patronul, directorul sau seful de raion din magazinele beneficiarilor
- raspunde de resursele oferite de catre angajator pentru asigurarea derularii activitatii sale in conditii foarte bune
- raporteaza periodic directorului departamentului de vanzari rezultatele activitatii sale in conformitate cu regulile si cerintele departamentale/angajatorului

CERINTE

- persoana dinamica cu gandire analitica
- domiciliul stabil in Bucuresti (in sectorul 2 constituie un avantaj)
- experienta - minim 6 luni (pe un post similar sau in vanzari)
- studii medii finalizate (studiile superioare constituie un avantaj)
- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza - minim nivel mediu
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului pe platforme Windows

BENEFICII OFERITE

- mediu dinamic
- telefon mobil
- autoturism serviciu
- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

Firma de distributie produse alimentare si non alimentare in regim de vanzari en gros.