AGENT COMERCIAL

SC MELINDA COLOR-METAL.RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

În vederea extinderii afacerii în toată ţara SC MELINDA COLOR-METAL SRL caută colaboratori în funcţia de agent comercial cu următoarele atribuţii:
- menţinerea relaţiilor comerciale cu clienţii actuali
- căutarea şi extinderea reţelei de clienţi
- crearea şi întreţinerea unei reţele de vânzări eficace

CERINTE

- studii medii
- cunoştinţe operare calculator(Microsoft Office)
- permis de conducere
- abilitate, personalitate dinamică
- disponibilitate în caz de prelungire a duratei normale de lucru, precum şi în cazul deplasărilor în alte localităţi
- Prezintă avantaj: studii superioare , cunoaşterea unei limbi stăine-engleză,germană, experienţă în domeniu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilităţi de dezvoltare din punct de vedere profesional
- Mediu dinamic şi plăcut

SC MELINDA COLOR-METAL SRL face parte din grupul SC MELINDA IMPEX SRL , o societate mixtă română-maghiară, cu sediul central în Odorheiu Secuiesc, judeţul Harghita.
Societatea are ca obiect de activitate comercializarea produselor neferoase, incluzând toată gama de produse semifabricate din aluminiu şi cupru.
În vederea extinderii afacerii în toată ţara SC MELINDA COLOR-METAL SRL caută colaboratori în funcţia de agent comercial