Agent Comercial

S.C. RIO BUCOVINA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza si completeaza permanent baza de date a societatii prin derularea colaborarii cu actualii clienti, cat si prin identificarea potentialilor clienti;
- urmareste derularea contractelor semnate;
- trebuie sa se informeze asupra tendintelor pietei;
- realizeaza targetul de vanzare alocat;
- viziteaza clientii si prezinta oferta firmei.

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere;
- atitudine dinamica si proactiva;
- capacitatea de a lucra cu termene foarte stranse;
- minim studii medii, studiile superioare constituie un avantaj;
- experienta in vanzari;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial in functie de performante.

RIO BUCOVINA este in top 5 al celor mai mari producatori de ape minerale din Romania, avand in portofoliu branduri precum \\\"BUCOVINA\\\" - apa minerala naturala, \\\"La Vitta”, bauturile racoritoare \\\"RIO”, \\\"La Vitta” si \\\"Bon Ton”.