Agent comercial

Sc Feelters Systems Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Achizitie de clienti noi
Vanzare directa a produselor companiei
Urmareste atingerea targetelor de vanzari cantitative si calitative.
Intocmeste rapoarte electronice de vanzare lunare/ trimestriale/ la cerere.
Obisnuit sa lucreze pe baza de planuri de vizita, sa intocmeasca rapoarte de vizita si sa continue actiunile pana la finalizarea proiectelor.
Aptitudini de comunicare, abilitati de negociere, putere de convingere, flexibilitate in functie de cerintele si tipologia clientului.
Perseverenta si orientare spre rezultate.
Obtinerea de rezultate utilizand eficient resursele alocate.

CERINTE

Persoane cu studii superioare
Experienţă în vânzări şi marketing (experienta in vanzari directe reprezinta un beneficiu!)
Persoane entuziaste, creative, automotivate
Abilităţi puternice de socializare, de relaţionare
Cunostinte de utilizare pachet Microsoft office
Optimism, spontaneitate si ambitie
Abilitati de comunicare
Prezentari si public speaking
Dornic de a acumula noi cunostinte
Disponibil la deplasari
Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision, cu bonusuri peste medie pentru realizarea vanzarilor
O echipa tanara si foarte primitoare
Sanse maxime de promovare si afirmare
Toate ustensilele de lucru necesare
Dezvoltare profesionala si personala in cadrul echipei
Traininguri si calatorii atat in tara cat si peste hotare.

Suntem o societate comercială specializată în domeniul tratării și purificării apei, oferind soluții complete și complexe atât persoanelor fizice pentru uz domestic, cât și la nivel industrial și instituțional. Focusul nostru este oferirea de servicii complete pentru obținerea unei ape de calitate.

Feelters Systems activează pe piața românească de profil fiind partener al companiilor de renume mondial ca: Puricom Europe, Ionfilter si Rain Soft cu o istorie de succes în tratarea și purificarea apei. Dorim să oferim soluții optime pentru tratatarea apei potabile din România.