Agent Coletarie – Depozit

F64 Studio SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

– Receptie produse in conformitate cu documentele de insotire, faptic si scriptic;
– Dispunere marfuri in spatiul special amenajat in conformitate cu regulile si procedurile in vigoare;
– Scanare, verificare stare produse si pregatire produse /colete pentru livrare, verificare comenzi;
– Verificare documentatie necesara expeditiei;
– Aprovizionare cu consumabile in cadrul departamentului;
– Participare la inventare periodice;
– Respectare proceduri de lucru;
– Organizare si intretinere curenta a spatiului de lucru conform regulilor interne.

CERINTE

• Usurinta in manipularea fizica si ordonarea produselor;
• Persoana responsabila, punctuala, capabila sa-si organizeze propria activitate, fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Oferta financiara atractiva, contract de munca, spatii moderne de lucru.

tim că în București sunt peste 260.000 de companii pentru care poți alege să lucrezi. În aceste condiții este firesc să te întrebi de ce ai alege să vii la F64.
Răspunsul îl vei afla doar intrând în echipa noastră, pentru că fiecare dintre colegii noștri și-a găsit propria motivație și probabil așa va fi și în cazul tău.
Până când îți vei găsi însă de ce-ul tău pentru care o să îndrăgești F64, iată câteva lucruri la care să te aștepți:
- libertate de mișcare – programul nostru este flexibil și încurajăm creativitatea și inițativele;
- instruire continuă – știm că dacă echipa nu crește, nici firma nu crește, așa că oferim permanent acces la educație (cursuri, evenimente, biblioteca companiei);
- recompensă materială atractivă – vrem să fii mulțumit de câți bani câștigi, de aceea ne-am asigurat că acordăm salariu fix și bonificații care recompensează rezultatele deosebite;
- creștere în carieră – ai ocazia să avansezi pe măsura forțelor proprii; dacă faci o muncă de calitate, cu siguranță vei evolua rapid alături de noi.
Doar 0.7% din companiile din România au realizat profit în anul fiscal anterior. Noi nu doar că ne numărăm printre companiile profitabile, dar ne-am și triplat cifra de afaceri în ultimii 7 ani, iar echipa noastră a crescut considerabil an după an.
Astăzi, ai posibilitatea de a te alătura celor 150 de profesioniști care se pun cu entuziasm și creativitate în slujba iubitorilor de imagine pentru a crea experiențe care să aducă bucurie de ambele părți.
Locul tău este deja pregătit. Tu ești gata să ni te alături?

Mai multe despre noi pe www.F64.ro sau direct în concept store.