Agent Colectare Creante

M.B.A FINANCE MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Initierea si preluarea apelurilor telefonice cu debitorii
Adaptarea solutiilor de plata in functie de tipologia debitorilor sau situatia conturilor
Lucrul in echipa si individual in vederea atingerii targeturilor
Adaptarea in cadrul unui mediu in continua schimbare si procedurilor in lucru
Mentine un nivel ridicat al cunostintelor pe clienti si al informatiilor tehnice
Comunicarea excelenta atat scris cat si verbal

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si negociere
Orientat catre rezultate, abilitatea de a rezolva probleme si a gasi solutii adaptate diferitelor personalitati
Autodeterminare si dorinta de dezvoltare continua
Cunoasterea pachetului Microsoft Office si PC in general

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-o echipa tanara si ambitioasa intr-o companie internationala
Bonusuri de performanta
Tichete de masa
Sanse reale de promovare in cadrul echipei sau in alte departamente
Dezvoltarea carierei profesionale
Posibilitatea de a lucra full time sau part time
Pentru fiecare an lucrat in companie se acorda un bonus de o zi de concediu si tichete cadou in functie de performanta
Ziua ta de nastere este rasplatita cu o zi de concediu