agent call center - cumparare electronice prin telefon

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

* raspunde apelurilor telefonice ale clientilor primeste si da detalii despre produse (ceasuri, telefoane, laptopuri, etc )
* intretinere relatiile cu clientii si ofera suport in alegerea produsului potrivit
* administreaza site-ul de vanzare prin postarea produselor noi si eliminarea ofertelor expirate
* efectueaza coletaria pentru a livra produsele clientilor

CERINTE

* persoana serioasa, dictie buna, abilitati de a lucra cu clientii
* usoare abilitati tehnice si inclinatii catre produsele IT&C
* pasiune pentru gadgeturi si pentru tehnologie noua in IT si telecomunicatii
* disponibilitate pentru a fi contactat telefonic in cursul weekendurilor

BENEFICII OFERITE

salariu si comision de performanta
mediu de lucru placut
posibilitati de dezvoltare profesionala
Puteti aplica si pe email la cariere@creditamanet.ro mentionand in subiect postul pentru care aplicati.