Agent Call Center / Operator Vanzari prin Telefon / Agent Telesales

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzări prin telefon si campanii de promovare catre o baza de date deja existenta- SERVICII DE TRANSPORT INTERNATIONAL
- Oferire suport pentru clientii companiei
- Procesarea si introducerea in sistem a datelor
- Cunoasterea ofertelelor si a modalitatii de lucru din cadrul companiei
- Trimiterea de oferte personalizate la solicitarea clientilor
- Focusare atat pe atingerea obiectivelor cat si pe satisfactia clientului.

CERINTE

- Experienta anterioara in CUSTOMER SUPPORT/ CALL CENTER/ TELESALES

- Abilitati de comunicare excelente in scris si la telefon, nivel
excelent de limba engleza (interviul va fi partial in limba engleza),

- AVANTAJ: experienta de interactiune cu mediul online atat din postura de furnizor de servicii (experienta
profesionala anterioara), dar si din postura de client online shopping, internet user, social media user.
Studiile superioare nu sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix 2000 RON Net
Tichete de masa
Bonusuri pe baza rezultatelor

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!