Agent Call Center- limba romana

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate in limba romana pentru un client din industria telecom;
- Contactarea telefonica a potentialilor clienti in vederea vanzarii si promovarii produselor companiei;
- Identificarea celor mai bune solutii pentru client si companie;
- Prezentarea si promovarea serviciilor companiei.

CERINTE

- Cunostinte in domeniul vanzarilor prezinta un avantaj;
- Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj;
- Cunostinte bune de operare pe calculator;
- Disponibilitate pentru un program full time.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix;
- Tichete de masa;
- Bonusuri acordate in functie de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.