Agent call center - limba engleza

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de vanzare in limba engleza pentru un client din industria telecom din UK;
- Identificarea celor mai bune solutii pentru client si companie;
- Contactarea telefonica a clientilor;
- Prezentarea si promovarea serviciilor companiei;
- Realizarea procedurii de vanzare si a planului de vanzari;
- Raportarea catre supervizor a rezultatelor obtinute.

CERINTE

- Experienta in call center - telesales;
- Cunostinte de limba engleza - nivel PROFICIENT;
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare);
- Cunostinte bune de operare calculator;
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Disponibilitate pentru program full time: 14.00 - 22.00 - luni-vineri

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- tichete de masa
- bonusuri si comisioane din vanzari, corelate cu rezultatele

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.