AGENT CALL CENTER INBOUND - ITALIANA&FRANCEZA

Global Remote Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluare apeluri
- verificare date clienti
- promovare produse / oferte
- inregistrare comenzi
- inregistrare reclamatii

CERINTE

- cunostinte de limba italiana si franceza, cel putin una dintre ele la un nivel avansat, cealalta la un nivel mediu
- experienta in relatia cu clientii / experienta intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj
- abilitati excelente de comunicare verbala
- orientat catre clienti
- atentie la detalii
- bune cunostinte de utilizare PC

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus de performanta
- beneficii

Global Remote Services, companie experimentata in servicii de call center, iti ofera sansa de a te cunoaste pe tine si pe ceilalti, de a-ti demostra puterea de persuasiune si taria de caracter, de a te integra intr-o echipa tanara si dinamica si de a invata sa ajungi prin propriile forte acolo unde ti-ai propus, oferindu-ti un mediu sigur si stabil in care sa te poti dezvolta in functie de aptitudinile tale.