Agent call center

CIP Elena Dumitrescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea de intalniri doar prin telefon scopul fiind promovarea si vanzarea unor servicii si produse financiare (clientii sunt companii din diverese domenii de activitate);
- Prezinta oferta catre companii, ofertele reprezinta produse si servicii;
- Se propune o intalnire catre client (stabiliesc si confirma intalnirea si o trimit ulterior prin email catre persoana de vanzari );

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita cv la : elena.dumitrescu.psih@gmail.com

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunostinte operare de PC
- limba engleza - reprezinta un avantaj
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesional
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite
- training si suport continuu

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet Individual de Psihologie