Agent Vanzari prin Telefon

Teamland

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de marketing direct din Europa Centrala si de Est, fiind prezenta in 21 de tari.

• Preluarea si initierea zilnica de apeluri cu scopul de a promova si comercializa produsele si serviciile companiei. (proiecte Inbound si Outbound);
• Realizarea obiectivelor echipei de vanzari;
• Oferirea de suport clientilor cu privire la produsele achizitionate;
• Mentinerea relatiei cu clientul pentru rezolvarea cererilor acestora.

CERINTE

Cerinte:
• Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
• Abilitati de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor;
• Atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre client si rezolvarea concreta a solicitarilor;
• Capacitate de invatare rapida si de a realiza mai multe sarcini simultan;
• Experienta in lucrul cu calculatorul (MS Office);
• Program de lucru 5 zile/saptamana in intervalul Luni-Duminica cu 2 weekenduri/luna lucrate – se compenseaza cu alte doua zile libere in cursul saptamanii.
• Disponibilitate pentru un training cu durata de 1 saptamana - 8 ore/zi

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:
• Tichete de masa;
• Comision din vanzari;
• Loc de munca stabil si interactiv;
• Posibilitati reale de promovare;
• Program flexibil 4h/6h/8h;
• Cursuri de dezvoltare personala si profesionala, consiliere in cariera.

Suntem cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane, având flexibilitate antreprenorială şi un puternic sprijin logistic şi organizaţional din partea grupului Contexpert, din care face parte TeamLand.