AGENT/ BROKER/ CONSULTANT IMOBILIAR

METROPOLITAN BUSINESS

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Participarea la intalniri, evenimente de profil, conferinte, seminarii etc.;
- Pregatirea si prezentarea de oferte, analize de piata, contracte etc.;
- Informarea constanta a clientilor si identificarea necesitatilor acestora
- Program full -time
- Posibilitati de dezvoltare a unei cariere
- Ascensiune profesionala
- Mediu de lucru profesionist
- Sprijin logistic
-Cursuri si traininguri de specializare

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Cunostinte operare PC
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Consilierea si calificarea clientilor, gestionarea si pregatirea tranzactiilor de vanzare si inchiriere

BENEFICII OFERITE

- Decontare transport
- Telefon
- Aparat foto
- Laptop

Oferim servicii de consultanta si reprezentare imobiliara pentru vanzatori, cumparatori, proprietari si chiriasi.

In Romania, intr-o viata, un om, face in medie 1,6 tranzactii imobiliare; adica majoritatea oamenilor fac aceasta tranzactie cam o singura data in viata. Este un eveniment cu un grad de incarcare emotionala destul de mare pentru a lasa la voia intamplarii detaliile acestuia.

MISIUNE: Ce?

– Oferim servicii de intermediere sau reprezentare imobiliara pentru vanzatori, cumparatori, proprietari si chiriasi.
– Servicii imobiliare profesioniste, oferim clientilor nostri oportunitati si solutii personalizate.

VIZIUNE: De ce?

– Punem intotdeauna interesul clientului nostru pe primul loc;

VALORI: Cum ?

– In primul rand datorita cunoasterii foarte bune a zonei de lucru de catre fiecare broker;
– Prin nivelul ridicat de educatie permanenta al brokerilor, respectand Codul Etic la ABI;
– Prin colaborarea permanenta cu ceilalti brokeri din piata;
– Datorita sistemelor si instrumentelor moderne de lucru.

Este bine sa ai pe cineva de incredere langa tine din prima si pana in ultima clipa a tranzactiei.

De asta depinde in ce conditii si ce riscuri va asumati cand tranzactionati o proprietate.