Agent back-office online

AC SOFT DEVELOPPEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent backoffice online (nu presupune interactiune directa cu utilizatorii)
- moderare si actualizare continut siteuri internet
- supravegherea și securitatea operațiunilor de producție
- preluarea si rezolvarea problemelor tehnice intampinate de catre utilizatori prin intermediul Support Live Chat
Experiența în domeniul asistenței sau în relațiile cu utilizatorii reprezinta un plus

CERINTE

- Cunosterea buna a limbii Franceza ,Engleza sau Spaniola ( scris sau vorbit )
- Cunoasterea nivel mediu a altor limbi straine constituie un avantaj major (Rusa, altele )
- Competenţe şi aptitudini de utilizare a calculatorului
- Abilitati de rezolvare a problemelor si atentie la detalii
- Persoana flexibila, lucram si in ture de noapte
- Bune abilitati de comunicare
- Dorinta de a invata lucruri noi si a se perfectiona

BENEFICII OFERITE

Beneficiile postului
- poziție durabilă într-o companie durabilă
- program de lucru 4 zile cu 2 zile libere
- oferta salariala salariu fix entry level 4295 Lei brut si prima lunara în funcție de rezultatele individuale
- bonuri de masa
- decont taxi ( de noapte)
- bonus ore de noapte efectuate
- bonus ore de weekend efectuate
- ore suplimentare efectuate platite
- sarbatori legale efectuate platite
- formare continua interna si posibilitatea evolutiei profesionale
- posibilitatea de a munci intr-o echipa dinamica, intr-un mediu destins
- birou modern, locatie centrala

We rethink the way people work and businesses perform by harnessing the power of rich data for decision-making, innovative technology, and advanced machine intelligence.
In an era where people are critical to success, join a team that prioritizes human ingenuity and fosters a workforce where technology elevates people (not the other way around), freeing them up for more creative thinking and exciting work.