Agent back-office (limba italiana) tura de noapte

Global Remote Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte de limba italiana nivel mediu-avansat;
Cunostinte medii/avansate operare PC;
Abilitatea de a acumula informatii noi in termen scurt;
Viteza de operare PC;
Introducere si prelucrare date in limba italiana - aplicatie software interna.
Disponibilitate de lucru in ture de 4 /6 si 8 ore in intervalul 01:00 a.m- 09:00 a.m

CERINTE

Introducere si prelucrare date 90% din timpul de lucru;
Responsabilitatea atingerii obiectivelor (calitative si cantitative)
Analiza rezultatelor;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix;
Bonus de activitate;
Bonus pentru tura de noapte;
Beneficii (bonuri de masa, asigurare medicala privata);
Transport asigurat pentru turele de noapte;
Posibilitate de avansare;

Global Remote Services, companie experimentata in servicii de call center, iti ofera sansa de a te cunoaste pe tine si pe ceilalti, de a-ti demostra puterea de persuasiune si taria de caracter, de a te integra intr-o echipa tanara si dinamica si de a invata sa ajungi prin propriile forte acolo unde ti-ai propus, oferindu-ti un mediu sigur si stabil in care sa te poti dezvolta in functie de aptitudinile tale.