AGENT B2B TELEKOM

ADVANCED GSM SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti din segmentul business.
Sa intocmeasca rapoartele zilnice cerute de superiori.
Obiectivul de a creste vanzarileTelekom si profitabilitatea clientilor.
Promovarea produselor si serviciilor Telekom catre clientii vizati;
Foarte buna cunoastere si stapanire a procesului de vanzare consultativ;
Abilitati de comunicare foarte dezvoltate, dinamism, rezistenta la stres
Sa ofere servicii de calitate pentru a creste imaginea companiei si a fideliza clientul
Sa respecte procedurile de organizare si tehnicile de vanzare ale companiei

CERINTE

Experienţa în vânzări directe / telefonie mobilă constituie un avantaj;- experienţa în vânzări directe / telefonie mobilă constituie un avantaj;
Permis de conducere categoria B;
Cunoştinţe operare PC – pachet MS Office, Internet, Email, cel puţin nivel mediu;
Capabil de a acumula rapid cunoştinţe noi;
Abilităţi de prezentare şi convingere
Orientare spre rezultate;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, masina de serviciu, laptop, telefon.

Compania noastra este partener Telekom Romania ce in prezent are experienta de a oferii solutii complete de telecomunicati.