Agent Asigurari Medicale

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vine Reforma Sanatatii!

Asigurarea de sanatate privata va fi obligatorie.
Echipele de agenti se formeaza de pe acum.

Esti bine-venit in echipa noastra din orice parte a tarii.

Grup financiar european care se ocupă de distribuţia produselor financiare în Europa centrală şi de est. Deţine companii individuale care conduc afaceri în numele lor şi care se ocupă de consultanţă financiară independentă şi de vânzarea produselor financiare. Oferă sisteme de lucru şi produse variate şi se axează pe diverse grupuri ţintă. Compania mamă are sediul în Marea Britanie, şi a fost fondată în anul 2003.

CERINTE

Fiecare persoana are calitati si defecte. Fiecare are modul sau de lucru. Esti bine-venit in echipa noastra, daca doresti sa promovezi, sa-ti dezvolti aptitudinile si sa faci parte dintr-un grup financiar european de renume.

BENEFICII OFERITE

- Cele mai bune comisioane.
- Timp de lucru flexibil.
- Oportunitatea de a va dezvolta intr-o companie europeana.