Agent Asigurari

ASTRA ASIGURARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incheie polite de asigurare pentru clientii proprii;
Mareste si dezvolta portofoliul propriu prin identificarea de noi clienti;
Monitorizeaza piata locala si competitia din domeniu.

CERINTE

Experienta în vanzari minim 1 an;
Baza date de potentiali clienti reprezinta un avantaj;
Constituie avantaj experienta in vanzarea de asigurari;
Abilitati de vanzare, receptivitate la nou, spirit competitiv;
Orientat catre rezultate;
Organizat, comunicativ, optimist;
Minimum studii medii absolvite;
Operare PC nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, in compania nr. 1 din domeniul asigurarilor.
Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Compania ASTRA Asigurari a intrat pe piata asigurarilor drept un jucator puternic si stabil inca din anul 1991, cand s-a desprins din fosta companie de stat ADAS, beneficiind astfel de o vasta experienta pe piata nationala si internationala a asigurarilor.