Agent asigurari

Selectasig

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea produselor firmei;
-Formeaza si intretine portofoliul de clienti;
-Analizeaza nevoile clientilor si propune solutii pentru satisfacerea acestor necesitati;
-Incheie contracte;
-Consiliaza clientii din portofoliu;
-Se instruieste permanent cu noutatile din domeniu;
-Gestionarea portofoliului de clienti si asigurarea serviciilor post-vanzare.

CERINTE

- Studii superioare sau medii;
- Persoana ambitioasa, dinamica, cu abilitati de comunicare, de a asimila si transmite cu usurinta informatii noi, bun organizator;
- Persoane responsabile cu un dezvoltat simt al afacerilor;
- Persoane dornice de a face cariera intr-o societate de succes la nivel international;
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj sau in servicii imobiliare/ asigurari/ invatamant/ bancare/ sanatate reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Asigurari