Agent Asigurari

ASTRA ASIGURARI REASIGURARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASTRA ASIGURARI este o firma care lucreaza cu oamenii si pentru oameni. Tocmai de aceea ASTRA ASIGURARI se implica activ in viata comunitatii din care face parte. Astfel pe langa activitatile de familiarizare a populatiei cu fenomenul asigurarilor, ASTRA ASIGURARI sprijina efectiv activitati culturale, sportive sau de cercetare, la nivelul intregii tari.
Oricine stie ca cel mai de valoare bun al unei companii il reprezinta angajatii sai. Angajatii nostri sunt oameni motivati, energici, ambitiosi si doritori sa-si imbogateasca continuu experienta si cunostintele. Oferim un mediu de lucru performant, care furnizeaza angajatilor confort si satisfactie.

CERINTE

-PROSPECTAREA PIETIEI SI CREEAREA UNUI PORTOFOLIU DE CLIENTI
-INCHEIEREA DE CONTRACTE DE LUNGA SI SCURTA DURATA
-RECRUTARE
- EXPERIENTA IN DOMENIUL DE CONSULTANTA
- STUDII SUPERIOARE ( FACULTATE SI LICEU)