agent asigurari

NC SERVICES BROKER DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza piata in vederea identificarii de noi clienti;
Redacteaza oferte si le prezinta clientilor potentiali;
Incheie polite de asigurare;
Identifica noi linii de business;

CERINTE

Abilitati de vanzare si negociere, spirit antreprenorial;
Experienta in vanzari;
Orientat catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Comisioane motivante;
Cursuri permanente;
Suport logistic, sediu, telefon, computer, baze de date clienti;
Posibilitati reale de promovare pe pozitii de management in functie de rezultate.

Suntem o companie multinationala care apartine unui grup financiar prezent in mai multe tari din Europa de Est.

NC Services a fost infintata in anul 2002 avand o experienta vasta de peste 8 ani in domeniul asigurarilor.

Inca de la inceputul activitatii echipa noastra a evoluat alaturi de clienti nostri devenind bine pregatita si cu mult profesionalism.

Parteneri: Allianz, Astra, Ardaf, Generali, Groupama, Omniasig, Uniqa.