Agent aprovizionare automate cafea/snack

NOVA PROMPT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam operator automate vending!
Cautam o persoana dinamica , serioasa , usor adaptabila .
Postul presupune vizitarea in vederea alimentarii , intretinerii si incasarii a automatelor de bauturi calde amplasate in diferite locatii;

CERINTE

Cerinte :
- permis conducere categora B , minim 2 ani experienta ;
- nu este necesara experienta intr-un post similar ;
- se asigura instruire si trainning;
- seriozitate si promptitudine.

BENEFICII OFERITE

Avantaje :
- masina de serviciu & telefon;
- bonusuri salariale ;
- stabilitate la locul de munca ;
- posibilitate de promovare in cadrul firmei.

Cu peste 15 ani de esperienza Nova Prompt SRL se alla in topul national al operatorio de automate de cafea .
Cu o echipa de peste 150 de salariati , .acoperim Bucuresti si judetele Ilfov , Giurgiu ,Teleorman , Dambovita , Prahova , Brasov, Arges , Valcea , Olt , Gorj , Dolj.
In portofoliul nostru se regasesc branduri de succes : Jacobs , Tchibo , Lavazza , Doncafe , Amigo .