AGENT(A) COMERCIAL

FREEDOM INTERNATIONAL COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci:
- dorim sa devi reprezentantul nostru comercial in zona unde locuiesti
- misiunea ta este prezentarea ofertei noastre de servicii oamenilor din jurul tau
- este necesar sa ai rabdare si tact pentru a discuta cu orice fel de clienti
- munca ta consta in gasirea de noi clienti care doresc sa achizitioneze produselor oferite de noi

CERINTE

Ce asteptam de la tine:
- sa fii apt sa inveti si sa ai dorinta de a prospera
- sa fii serios, cinstit si responsabil
- sa ai curaj si fermitate pentru scopurile tale
- sa lucrezi cu noi, nu pentru noi

BENEFICII OFERITE

OFERTA SALARIZARE 5 % DIN VANZARI

Ce oferim:
- vanzarea si distribuirea de produse textile si vin din import
- un loc de munca stabil
- un program de lucru usor si extrem de flexibil
- posibilitatea de a lucra in timpul liber sau in pauzele de servici
- castiguri in procente din valoarea muncii prestate
- profituri cu mult peste asteptarile tale

Companie mixta romana - americana specializata in importuri, vanzari, distributie, transporturi internationale.