Website Administrator

Eurotechnik Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea site-ului din modulul de administrare dar si programare HTML / PHP /MYSQL /Flash / Java Script pentru versiunea in romana si pentru cea in engleza.
- creare machete grafice
- creare layout-uri pentru website-ul companiel
- vanzari on-line
- verificare tehnica si optimizare a machetelor in vederea tiparirii
- realizarea fotografiilor si prelucrarea / ajustarea imaginilor
- realizarea designului promotional pentru site
( bannere interactive, flash etc.)

CERINTE

- cunostinte solide COREL, ADOBE,programare HTML, Flash,
- cunostinte foarte bune de prelucrare imagini
- experienta in realizarea de layout-uri / machete grafice
- cunostinte privind spatiile de culoare
- limba engleza la nivel avansat
- capacitate de lucru in echipa si sub presiunea unor termene limita;
- abilitati foarte bune de comunicare, organizare si planificare;
- disponibil pentru a lucra peste program

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzarile on-line

DESCRIEREA FIRMEI

Companie Olandeza situata in Bucuresti, zona Gara de Est.
Obiect de activitate:import, vanzari, distributie electrice,electrocasnice si confectii