Administrator Vanzari / Asistent Comercial In-House

PLEXIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Procesare Comenzi in sistemul de gestiune (Navision - formarea se va realiza la locul de munca) ;
- Transmitere confirmari de comanda catre clienti ;
- Facturare in momentul expedierii comenzilor ;
- Intocmirea de rapoarte diverse la solicitarea superiorului ierarhic;
- Pregatirea si arhivarea electronica a documentelor si dosarelor intocmite;
- Relatia cu clientii companiei;
- Participarea la intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti.

CERINTE

Pachet Office (Excel, Outlook, Word) - minim mediu
Cunostinte minim medii - Limba Engleza si / sau Franceza
Cunoasterea ambelor sau al oricarei alte limbi prezinta avantaj
Experienta anterioara reprezinta avantaj insa nu este criteriu eliminatoriu

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

Trainining on the job

Posibilitati avansare si dezvoltare in cadrul companiei

Creata in 1995 compania Plexirom, este o societate franceza instalata la Bucuresti, Romania care s-a impus ca lider european in produse acrilice.