ADMINISTRATOR SPATII COMERCIALE

BIOVET IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si executarea activitatilor administrative legate de spatiile din cadrul grupului Biovet ( relatia cu furnizorii de servicii -utilitati ,gestiunea relatiei cu chiriasii ,calcul utilitati , relatia cu autoritatile statului ) .
- Organizarea activitatii de verificare,intretinere ,reparatii,revizii la echipamente si instalatii din cadrul grupului Biovet.
- Verificarea starii fizice a cladirilor grupului Biovet si efectuarea reparatiilor necesare .
- Aprovizioneaza cu rechizite ,materiale de curatenie si cu echipamente tehnice nencesare pentru buna desfasurare a activitatii compartimentele de lucru din cadrul Grupului Biovet .
- Asigura domeniile Protectia Muncii si PSI .
Avantaje : calificare in Protectia Muncii si PSI ( Curs SSM), domiciliul in sector 5 sau 6 .

CERINTE

Experienta in activitati administrative .

BENEFICII OFERITE

Se ofera contract de munca , un salariu net de 1000 ron si tichete de masa .

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu produse si medicamente de uz veterinar