Administrator sistem IT&C intern

Crescendo International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea consta in administrarea si dezvoltarea sistemului IT&C intern.

CERINTE

- Student an terminal/absolvent facultate tehnica din domeniul IT&C;
- 1-2 ani experienta intr-o pozitie similara;
- Capacitate de a administra un sistem informatic complex, ingloband tehnologii si solutii variate;
- Cunostinte de networking si sisteme de operare;
- Cursurile de specializare si certificarile constituie un avantaj;
- Fire organizata, capabil sa lucreze sub presiune;
- Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv si competitiv
- excelente oportunitati de training si dezvoltare in cadrul unei echipe de profesionisti.

CRESCENDO, Casa de solutii IT&C, furnizeaza aplicatii, solutii de infrastructura si servicii de integrare personalizate, prin care organizatiile obtin maximum de castig din informatiile de afaceri.
Activam pe piata romanesca de peste 14 ani, timp in care am finalizat sute de proiecte, ingloband cele mai recente solutii IT&C. Peste 160 de clienti au apelat pana acum la serviciile noastre si am incheiat parteneriate cu mai mult de 30 de companii internationale.
Parteneriatele noastre cu liderii mondiali din industria IT&C (APC Business Partner, Cisco Silver Partner,
e-Security Value Added Partner, Harris STAT Value Added Reseller, Hewlett Packard Business Partner, McAfee Security Premier Partner, Microsoft Gold Certified Partner, Oracle Partner, Progress Value Added Partner, QAD Value Added Partner, RSA SecurWorld Solutions Partner) sunt cele care ne recomanda ca potential punct unic de contact pentru gama intreaga de solutii si servicii IT&C.
Pentru mai multe informatiii vizitati: www.crescendo.ro.