ADMINISTRATOR SI PROMOTER SITE

SC PLAZA LOG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana aleasa va avea de otimizat si de administrat un site cu anvergura internationala cu mijloacele alese de acesta : motoare de cautare internationale, romanesti, etc.

Cuvinte cheie alese de acesta.

Pentru acest job este necesar de parcurs 3 faze :

1.Proba de lucru A , promovare site in Romania(www.e-pierdutgasit.ro) prin mijloace : 3 site-uri de anunturi Romania, 3 site-uri anunturi provincie, 3 site-uri forumuri, 3 site-uri inscriere companii, 3 site-uri romanesti sau internationale(motoare de cautare) alte mijloace
2.Proba de lucru B, minipromovare al site-ului principal(vi se va comunica in caz de promovare a primei etape) in motoare de cautare internationale (4 site-uri din 5 tari diferite)
3.Interviul final

Datele de inscriere ale site-urilor vi se vor comunica ulterior.Cuvintele cheie stau la alegerea dvs si poate unele solutii inovatoare dar cu limita unei promovari decente.
Daca nu treceti de prima etapa puteti fi selectat totusi pentru administrarea si promovarea unui site de anvergura nationala(www.e-pierdutgasit.ro) dar cu alte conditii financiare.

Cu stima
PLAZA LOG

CERINTE

Bun cunoscator al fenomenului " Internet"

BENEFICII OFERITE

1500 euro
fara un program

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de investitii financiare