ADMINISTRATOR RETEA/HELPDESK

PSY CONSULTANCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post va avea in principal urmatoarele RESPONSABILITATI:

• Mentinerea PC-urilor companiei in stare optima de functionare
• Furnizarea de asistenta tehnica in servicii de telecomunicatii
• Extinderea retelei in punctele noi de lucru
• Achizitii IT&C – relatia cu furnizorii hardware

CERINTE

• Absolvent al unei facultati tehnice
• Minim 3 ani experienta IT hardware
• Cunostinte IT hardware/retelistica
• Experienta cablare structurata
• Experienta cu XP/Windows 7 OS si MS Office 2003/2007
• Experienta service/depanare hardware/suport helpdesk
• Lucru in echipa, dar si individual
• Persoana adaptabila, dinamica, rezistenta la stres, comunicativa
• Disponibilitate pentru deplasari pe teren (obligatoriu permis de conducere categoria B)
• Cunoasterea limbii engleze – nivel avansat
• Constituie avantaj: experienta in administrarea serverelor pe platforme Windows si Linux, experienta configurare echipamente Cisco

BENEFICII OFERITE

• Stabilitate financiara
• Salariu motivant
• Mediu de lucru placut
• Echipa tanara si dinamica

Puteti aplica cu CV pe adresa psihojob@yahoo.com. DOAR candidatii care corespund descrierii vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare, evaluare si selectie de personal